KONST / Litografier / Färglitografi 14744346
nr 1474 4346
Per-Olof Olsson
(f. 1949), Sverige
"I vårsolens glans". Signerad, numrerad 147/350. Färglitografi, bildmått: 40x24 cm, yttermått inklusive ram: 60x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:33:24
100 kr
150 kr
Per-Olof Olsson
Läs mer om Per-Olof Olsson